TÁBOR 2024


RS Knesplíkov

15. - 31. července 2024

8 500,- Kč


Popis: v ceně je zahrnuto ubytování (čtyřlůžkové chatky), 5x denně strava, celodenní pitný režim, celodenní program, celotáborová hra, dohled zkušených vedoucích a praktikantů, zdravotnický dozor (zdravotník vykonávající povolání záchranáře), nadstandardně vybavená lékárnička, resuscitační batoh, kolektivní pojištění celého tábora, doprava při výletech a vstupy, odměny, vybavení na hry a kreativní činnosti, spotřební zboží.

Celotáborová hra

letáček 2023
letáček 2023

Jaké by to asi bylo umět čarovat? To se dozvíte na našem sedmnáctidenním letním dětském táboře ALOPEX. Přijďte si to taky vyzkoušet. Celotáborová hra bude na námět celosvětově oblíbené knižní ságy o mladých kouzelnících, kterou určitě (minimálně ve filmové podobě) všichni znáte. Kdo jednou projde nástupištěm 9 a 3/4, pozná dobrodružství mladých čarodějů, naučí se kouzla, výrobu lektvarů, zahraje si famfrpál, možná chytí zlatonku nebo se postaví strašidelnému baziliškovi. My už se těšíme, a co vy?

 Jak to u nás tedy bude vypadat? To se dozvíte v následujících řádcích.

Děti budou rozděleny do oddílů, každý z nich bude mít svůj název, vlajku a pokřik. Děti se u nás naučí samostatnosti, ale také týmové spolupráci, odpovědnosti, odvaze, naučí se navazovat nové vztahy a kamarádství. Oddíly budou smíšené jak pohlavím, tak věkem - s tím je nutné při podávání přihlášky počítat. Naučí se, jak být více šetrnější k přírodě, formou her se naučí různým znalostem o Česku, ale i o světě, zlepší si své fyzické schopnosti a zkusí si, jaké je v dnešní době přežít bez mobilních telefonů a technologií. Prožijí nezapomenutelných sedmnáct dní v přírodě - ubytování v chatičkách (nutno mít vlastní spacák), 5x denně strava, celodenní pitný režim, zdravotnický a pedagogický dozor, celodenní výlety, táboráky, diskotéky a samozřejmě spoustu a spoustu her. Na závěr tábora bude pro rodiče připraveno malé překvapení v podobě celotáborového tanečního a hudebního představení dětí a vedoucích.