TÁBOR 2023


RS Knesplíkov

13. - 29. července 2023

6 800,- Kč


Popis: v ceně je zahrnuto ubytování (čtyřlůžkové chatky), 5x denně strava, celodenní pitný režim, celodenní program, celotáborová hra, dohled zkušených vedoucích a praktikantů, zdravotnický dozor (zdravotník vykonávající povolání záchranáře), nadstandardně vybavená lékárnička, resuscitační batoh, kolektivní pojištění celého tábora, doprava při výletech a vstupy, odměny, vybavení na hry a kreativní činnosti, spotřební zboží.

Celotáborová hra

letáček 2023
letáček 2023

Kdo stihne cestu kolem světa za 17 dní? No přece Alopex! Procestujeme 12 zemí, o kterých se dozvíme zajímavosti, ochutáme jejich jídla a poznáme jejich tradice. Kdo už se taky těší?

 Jak to u nás tedy bude vypadat? To se dozvíte v následujících řádcích.

Děti budou rozděleny do oddílů, každý z nich bude mít svůj název, vlajku a pokřik. Děti se u nás naučí samostatnosti, ale také týmové spolupráci, odpovědnosti, odvaze, naučí se navazovat nové vztahy a kamarádství. Oddíly budou smíšené jak pohlavím, tak věkem - s tím je nutné při podávání přihlášky počítat. Naučí se, jak být více šetrnější k přírodě, formou her se naučí různým znalostem o Česku, ale i o světě, zlepší si své fyzické schopnosti a zkusí si, jaké je v dnešní době přežít bez mobilních telefonů a technologií. Prožijí nezapomenutelných čtrnáct dní v přírodě - ubytování v chatičkách (nutno mít vlastní spacák), 5x denně strava, celodenní pitný režim, zdravotnický a pedagogický dozor, celodenní výlety, táboráky, diskotéky a samozřejmě spoustu a spoustu her. Na závěr tábora bude pro rodiče připraveno malé překvapení v podobě celotáborového tanečního a hudebního představení dětí a vedoucích.