Výlety s Alopexem

Stýská se vám přes rok po táboře? Pojďme se sejít a pobavit se. Stačí si vybrat z aktuálně nabízených výletů (nebo načerpat inspiraci z těch již proběhlých) a přihlásit se pomocí formuláře níže. Výlety jsou zdarma, stačí vám pouze kapesné na dopravu, vstupy a stravné. Účast rodičů vítána!

Samostatná účast dětí od 7 let, mladší děti pouze s doprovodem rodičů. Vítáni jsou i teenageři, mladí dospělí, dospělí a nebo senioři. Těšíme se na všechny!



PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Účast rodičů vítána! Prosíme o zapsání jmen všech zúčastněných (Vámi přihlášených) do příslušné kolonky a telofonního čísla na zástupce dané skupiny/jednotlivce. Prosím, pozorně čtěte popis Vámi vybraného výletu. Pokud je u výletu více možností místa odjezdu a příjezdu, dejte nám prosím vědět, kde se k nám připojíte (vyberte si prosím pouze z námi vybraných míst setkání - vždy v popisu výletu). Pokud nezletilé dítě přijde na místo odjezdu a bude odcházet z místa příjezdu samo, prosím, informujte nás o tom. Pokud bude mít dítě u sebe telefon, napište nám na něj prosím telefonní kontakt. Děkujeme.

Jak se přihlásit? 

Praktický příklad: K dispozici je výber ze třech výletů: ZOO Liberec, Výlet na hrad Kost a Výlet na Pražský hrad. 

1) Rodina Novákových (maminka Eva a tatínek Adam) se rozhodli, že na výlet přihlásí celou rodinu včetně svých dětí Honzíka a Tomáše a domluvili se s rodinou Kučerových, že s sebou vezmou ještě kamaráda jejich synů - Patrika. Vybrali si výlet na Pražský hrad. Jelikož bydlí kousek od Pražského hradu, je pro ně zbytečné jezdit na místo setkání do Liberce nebo na Černý Most, které jsou ve výběru, a proto si vyberou poslední nabízenou možnost místa setkání přímo před Pražským hradem. Tatínek Adam ve formuláři níže vybere výlet na Pražský hrad, do seznamu zúčastněných napíše jednotlivá jména: Adam Novák, Eva Nováková, Jan Novák, Tomáš Novák a Patrik Kučera. Jako místo odjezdu a příjezdu napíše "Před Pražským hradem" a uvede kontakt na sebe, jako zástupce celé skupiny. S rodiči Patrika se domluvil, že v tomto případě bude odpovídat i za něj a jakékoliv náhlé situace, které při výletě mohou vzniknout, bude řešit on a rodiče Patrika bude místo zástupců tábora infromovat on.

2) Paní Novotná, která bydlí v Liberci, chce přihlásit dceru Aničku také na výlet na Pražský hrad. Ona sama jet nechce/nemůže. Ve formuláři níže si vybere výlet na Pražský hrad, zapíše jméno Anna Novotná a napíše kontakt na sebe, jako zákonného zástupce. Anička chce po výletě zůstat u babičky v Praze, která bydlí v Hloubětíně. Paní Novotná napíše jako místo odjezdu Liberec, jako místo příjezdu však Praha - Černý Most. Jelikož je Anička dostatečně samostatná, chce z Černého Mostu k babičce autobusem dojet sama. Paní Novotná do formuláře připíše, že Anička bude opouštět skupinu samostatně a napíše na ní telefonní číslo, protože Anička již vlastní mobilní telefon.